Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 18:45:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Oficiální web Scars spuštěn, fotografie desky 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Oficiální web Scars spuštěn, fotografie desky
Nové oficiální stránky Scars on Broadway jsou tady! Obsahují sekci média v níž naleznete teasery k albu, videoklip k They Say, wallpapery, avatary, dvě promo fotky, ikony,... Dále je tam sekce tour, kde naleznete seznam koncertů, nechybí ani diskuzní fórum a do budoucna se chystá internetový obchod. Pročíst si můžete sekci biografie. Ta však neobsahuje nic až zas tak zajímavého, spíše shrnuje pocity Darona a Johna z nové skupiny a debutového alba. Překlad těch nejzajímavějších věcí je zde:

Sekce biografie zezačátku popisuje především to co vedlo Darona k založení Scars on Broadway. Obsahuje citáty z několika interview, která jste si mohli přečíst již dříve. Především tedy Daron chtěl cítit zase něco nového, začít znovu a užívat si, když před někým řekne “Scars on Broadway” a dotyčný neví o co se jedná. Se System of a Down už byli až moc známí. “Když jsem psal MEZMERIZE a HYPNOTIZE, bylo tu spousta věcí, které jsem si zkoušel s elektronikou, ačkoliv jsem věděl, že to v SOAD nemůžu použít. Více melodické a rockové věci. Částečně proto vzniknulo Scars.” Johna jako fanouška Beatles větší melodičnost velmi těší: “Melodie mě přitahuje a Daronův styl posledních 10 let zrál a zraje dál. A jak zraje, stává se víc a víc melodickým což je něco co mě vždy potěší.” Jak už bylo několikrát řečeno, Daron se nechal inspirovat hudbou 60. a 70. let. “Jsem velký fanoušek Kinks, the Beatles, the Zombies, a také Neila Younga. Píseň 3005 je hodně ovlivněná právě jím.”
“Důležitou věcí pro nás je, že se nám povedlo do kapely dostat lidi, kteří nejsou jen vyjimečně talentovaní, ale jsou to také dobří lidé. Lidé, kteří mají určitý druh rodinné mentality, kterou máme i my a vždy ji mít budeme.” říká John o zbytku kapely.
Hudba k debutovému albu byla ve vývoji již od roku 2005, tedy celé 3 roky. Prý proto, že Daron si mnohem radši nechá diktovat od samotné hudby než, aby se řídil nějakými termíny, které se musí splnit nebo obchodními podmínkami. “Spousta lidí jde do nahrávacího studia a říká: 'Hej, tenhle týden uděláme album.'. Já to tak prostě nemůžu dělat, protože jsem trošku náladový a jsem rád, když se některé části mé náladovosti promítnou v písních. Rád si udělám trochu času, abych si sednul a podíval se jaký je v tuto chvíli můj život. Vstřebám to a nechám přirozenost projevit se v písních.” I přes projevy náladovosti však písně a jejich texty jedna věc spojuje – frustrace. Odkud se tento pocit bere? “Frustrace je osobní a globální a oboje přichází současně. Svět je jako “mind-fuck”, plný protikladů. Zapnete si večerní zprávy a v nich je krásná blonďatá slečna, která mluví o těch nejhorších věcech, které můžete v televizi slyšet jako například, že se zvyšuje počet mrtvých v Iráku. Takže tyto věci působí na mysl lidí a ti nevědí jak se mají cítit. Proto je tolik lidí v depresi, stresu a v úzkosti.”

Ačkoliv má album vyjít až v úterý, někteří šťastlivci ho již mají doma. Jak je to možné vám nepovím, ale zřejmě záleží na obchodě. V každém případě tady je fotografie samotného alba a zde můžete vidět závěrečnou část brožury s díky. Vyplývá z ní, že album nahráli jen Daron s Johnem. Konkrétně John nahrál bicí a Daron vše ostatní. Možná bude někoho zajímat, že Daron děkuje své přítelkyni Jessice Miller, takže jsou stále spolu.


sob 26. črc 2008 11:15:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oficiální web Scars spuštěn, fotografie desky
O webu je teda založenej topik tady: viewtopic.php?f=5&t=442 Tak bude lepší ho komentovat tam. Do budoucna jen tam...
Fotky desky mě překvapily... Ten týpek to objednával z Bol.com a tohle je normální verze a už mu přišla. Je to sběratel takže má objednanej ještě ten digipack, ale ten prej ještě neposlali (přišel mu už včera e-mail, že mu odeslali tu klasickou verzi). Album vypadá hezky no. Ta druhá fotka už nic moc. Zrovna stránka s těma textově nejkratšíma písněma... :D Docela mě zarazilo, že sou pod albem fakt podepsaný jen John a Daron. Takže je už asi jasný, že ty vokály na desce patřej všechny Daronovi...


sob 26. črc 2008 11:25:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oficiální web Scars spuštěn, fotografie desky
Jo tak teď koukám, že tam úplně dole je napsaný aditional performances by: Franky Perez and Danny Shamoun... Takže je asi možný, že Franky tam přidal nějakej ten vokál... Artwork od Vartana...


sob 26. črc 2008 11:34:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oficiální web Scars spuštěn, fotografie desky
jsem zvedav na ten nas digipack

a doufam v brzke sehnani min. dvd-ripu toho bonus dvd


sob 26. črc 2008 12:10:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz