Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 12. kvě 2024 21:13:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Rozhovor se Serjem z Moskvy 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Rozhovor se Serjem z Moskvy
Dnes se ještě na chvíli vrátíme k Serjově koncertu v Moskvě, konkrétně k interview, které jste si mohli přehrát v minulé novince. Ačkoliv je ruština jazyk slovanský, věřím, že jsem nebyl jediný, který rozumněl jen několika málo slovům. To se však nyní díky fanince s přezdívkou "Gobe" změní. Byla tak hodná a poslala nám totiž kompletní překlad, za který tímto děkujeme!

Reportér: Myslím, že nemá smysl říkat, jak dlouho všichni příznivci alternativní hudby čekali na vystoupení právě tohoto zpěváka. Serj Tankian, frontman legendárních System of a Down. Člověk jehož hlas se stal hlasem celého pokolení alternativních zpěváků. Konec konců naplnil několik dnů ve svém nabytém letním programu k tomu, aby představil ruským fanouškům své debutové sólové album nazvané Elect the Dead.

R: Jelikož je to tvá první návštěva v Rusku, připravil sis nějaká překvapení pro svoje fanoušky? Například nějaké covery nebo písně od System of a down ?
Serj: Nebudeme hrát písně od SOAD, ani jsme je nehrály od začátku turné. Myslím, že je to zbytečné, ale covery hrát budeme.

R: Ze svého debutového alba jsi nechal udělat videoklipy ke každé písni, proč?
S: Mně se to zdálo jako výborný nápad. Mám mnoho přátel mezi tvůrci videoklipů. Chtěl jsem, aby moje umění bylo doplněno jejich uměním a chtěl jsem vidět co z toho vznikne. Jak je moje hudba může ovlivnit ke tvorbě něčeho nového.

R: Když ses začal zabývat hudbou, nad čím jsi přemýšlel, chtěl sis vydělat hodně peněz?
S: Ne, vydělával jsem si ještě před tím, než jsem se začal zabývat hudbou a vydělával jsem si mnohem víc než teď hudbou. Měl jsem firmu, ale vždy jsem věděl, že hudba je má vášeň. Jednou jsem si uvědomil, že hudba je to, čemu chci zasvětit život, to kde jsem šťastný. Bylo to jako vidina, za kterou musíš jít nebo budeš nešťastný. Já jsem následoval a vše se vydařilo líp, než jsem očekával.

R: To je veškerý vzkaz od tohoto moudrého člověka. Můžeme udělat závěr : Zabývejte se tím co vás baví a budete šťastní.


stř 25. čer 2008 13:29:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Rozhovor se Serjem z Moskvy
Dobrá ta otázka ohledně peněz... :D Zní to tak... Přímo... :) A zajímavá odpověď...


stř 25. čer 2008 13:29:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Rozhovor se Serjem z Moskvy
Díky za překlad :happy:

A to otázka o penězích je dobrá, no :mrgreen: ale teda trochu mě překvapuje, že si předtim vydělával víc... :D
Kdyby se nedal na hudbu, možná bychom ho za pár let vídali v žebříčku časopisu Forbes :lol: :lol:
Já si stejně moc nedovedu Serje představit jako nějakýho kravaťáka :D


stř 25. čer 2008 16:11:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz