Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 18. dub 2024 22:36:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Interview - SOB debut ve finální fázi 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Interview - SOB debut ve finální fázi
Nový interview s Daronem.
http://www.billboard.com/bbcom/news/art ... 1003797564
xnovys tu neni aby se okamžitě vrhnul na překlad a já ani nestíhám si to přečíst... Takže překlad bude někdy časem...


pát 02. kvě 2008 19:12:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Interview - SOB debut ve finální fázi
tak uz se tesim na preklad...at uz tady nebo na sob-cz


pát 02. kvě 2008 20:15:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Interview - SOB debut ve finální fázi
Tak sem to tak nějak přelouskal... Nic extra novýho až snad na pár věcí...

Daron s Johnem právě dokončují stejnojmenné debutové album kapely Scars on Broadway a našli si čas pro rozhovor s Billboard.com. Oba chtějí desku vydat do konce léta. “Jsme v poslední fázi,” oznamuje John. “Zbývají už jen 3 nebo 4 písně.”
Skupina minulý týden zahrála na festivalu Coachella. “Bylo to šílený,” říká Daron. “Nikdo neznal žádnou z písní, ale dav vybuchoval. Odezva, kterou jsme dostali mě naplnila jistotou.”
Doposud kapela vypustila online jen jeden song – They Say. Kapela nahrála okolo 20 písní z nich ne všechny se dostanou na album. Daron tedy souhlasil s tím, že by některé z nich mohly být uvolněny online ještě před vydáním samotného alba.
Koncept Scars je ve vývoji od roku 2005, tedy od dob Mezmerize/Hypnotize říká Daron, který napsal 95% materiálu SOAD. Na rozdíl od System of a Down je Scars “spíše rockové než metalové, ačkoliv v něm mohou být nějaké metalové podtexty” vysvětluje Daron. “Vidím to spíše na rockovou kapelu.”
Zatímco vliv pramení z časných punkových kapel jako David Bowie a Beatles, Daron je si vědomý pokusu udržet svůj styl psaní mimo styl System of a Down. “Snažil jsem si udržet svou vlastní identitu, ale bez kopírování dřívější práce. Jsem hrdý na všechno čeho jsem dosáhl se System of a Down, ale právě teď se zaměřuji na pohyb dopředu se Scars.”
Ačkoliv slavný producent Rick Rubin (producent SOAD) poskytl pár nápadů na začátku projektu, Daron si bude album produkovat sám. Kapela byla obohacena o klávesistu, rytmického kytaristu a basáka, ale jejich jména nechtějí John s Daronem prozradit dokud nebude sestava dokonale zpevněná.
Další vystoupení Scars plánují na KFMA Day 16.5. Budoucí koncertní šňůra zatím nebyla upřesněna, ale “budeme hrát docela často” říká Daron pří čemž poznamenává, že neplánuje účast na žádných velkých akcích.
“John a já nemáme v této situaci žádně ego. Není to tak, že bychom si mysleli, že si něco zasloužíme díky naší staré kapele. Všechno co jsme udělali jde z našich vlastních kapes – zaplatili jsme za nahrání”
Zatímco má SOAD přestávku, Daron chce ujistit fanoušky, že Scars on Broadway “není vedlejší projekt. Tím je pro mě nyní System. Scars je to na co jsem nyní zaměřen.”
To ovšem neznamená, že by System of a Down už nikdy nenavštívili podium nebo nahrávací studio. “Nemáme žádné plány do budoucna,” říká John. “System of a Down bude vždycky v našich srdcích a jednoho dne budeme opět stát na podiu.”


pát 02. kvě 2008 21:27:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Interview - SOB debut ve finální fázi
nakonec jsem to nějak přeložil taky, máš tam ale jednu drobnost jinak - právě, že těch větších aktů by se Daron účastnit chtěl

Jinak tři zajímavý informace, mám je zvýrazněný červenou. Hlavně ta, že bychom se ještě mohli dočkat jednoho songu na netu!!

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pát 02. kvě 2008 23:01:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Interview - SOB debut ve finální fázi
xnovys píše:
nakonec jsem to nějak přeložil taky, máš tam ale jednu drobnost jinak - právě, že těch větších aktů by se Daron účastnit chtěl

Jinak tři zajímavý informace, mám je zvýrazněný červenou. Hlavně ta, že bychom se ještě mohli dočkat jednoho songu na netu!!

taky doufam jeste v jeden song...


sob 03. kvě 2008 8:37:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz