Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 12. kvě 2024 20:54:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 231 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další
 Linkin Park 
Autor Zpráva
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Linkin Park
jeste neco?


sob 25. zář 2010 12:01:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Linkin Park
Max&Řízek: Oba akorát machrujete a zapomínáte kdo je tady jedinej expert *cool*

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


sob 25. zář 2010 20:29:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Linkin Park
To vaše hádání mě hrozně baví :D A ty to rizku neber hned tak ne těžkou váhu :D si se z toho málem posral jak si hájil ty lidi a vůbec sebe :)


sob 25. zář 2010 21:06:31
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Linkin Park
Liter poeta píše:
To vaše hádání mě hrozně baví :D A ty to rizku neber hned tak ne těžkou váhu :D si se z toho málem posral jak si hájil ty lidi a vůbec sebe :)

a dál? nebo už jsi skončil?


sob 25. zář 2010 22:58:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Linkin Park
Já nevim na čem si sedíš, ale prdel to nebude rizku, tohle je prostě obyčejné rýpání a ty tady odsekáváš jak nafoukaná princezna :) tak zpomal ne ? :D


sob 25. zář 2010 23:10:38
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Linkin Park
Liter poeta píše:
Já nevim na čem si sedíš, ale prdel to nebude rizku, tohle je prostě obyčejné rýpání a ty tady odsekáváš jak nafoukaná princezna :) tak zpomal ne ? :D

pozor, pán hodlá poučovat, seš :offtopic: tak neotravuj


ned 26. zář 2010 7:53:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Linkin Park
http://kultura.idnes.cz/linkin-park-vez ... _hudba_jaz


ned 26. zář 2010 8:03:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Linkin Park
"Zdravím vás, lidi. Dostávám tu otázky ohledně toho, co si myslím o vydání alba a tak mě napadlo, že bych na pár z nich mohl odpovědět:

Začneme rychlou retrospektivou: zhruba před rokem a půl jsme se vědomě rozhodli vydat se s naším zukem novým směrem. Jakmile začala hudba proudit stala se moderním alternativním zvukovým abstraktem, konceptuální 50ti minutovou cestou. Předpokládali jsme, že vydání alba bude rozporuplné; nový směr někteří uvítají a někteří ohnivě odmítnou. Teď, když je album v obchodech, zdá se, že vás zajímají naše úmysly skryté za hudbou a naše reakce na humbuk okolo A Thousand Suns.

Zkusme z téhle naší cesty odstranit to jednoduché. Fanouškům, kterým se nové album líbí: mnohokrát děkujeme za podporu. Někteří jste s námi už pěkně dlouho a jste z nového zvuku nadšení; jsou tu někteří, kteří si novým albem zpočátku nebyli jistí, ale dali mu šanci a teď sklízíte jeho plody. A jsou tu tací, kteří nikdy fanoušky Linkin Park nebyli, ale o kapelu se začali zajímat poprvé až s albem A Thousand Suns. Jsme rádi, že vás všechny máme na palubě a ceníme si vaší chvály a bouřlivých recenzí.

Jeden můj kamarád my vyprávěl příhodu z dětství: když byl ještě malý, jeho táta, který nikdy nenosil vousy, se vrátil z výletu a měl bradku. Jeho syn se na něj podíval, utekl a ptal se "Co se stalo s mým pravým tátou?"

Teď si povíme něco o "nesnášenlivcích".

Budeme ignorovat fakt, že jsou tu lidé, kteří recenzují a hodnotí album aniž by si ho poslechli, kteří si pustí ukázky některých skladeb a hodí tam svůj názor (i když si myslím, že by hudební obchody měli dát právo hodnotit jen těm lidem, kteří si to něco koupili a poslechli). Asi vám nemusím povídat o tom, že internet může plodit negativitu jen pro negativitu samotnou. Takže tyhle nesmysly přeskočíme a budeme si povídat jen o lidech, kteří byli fanoušky Linkin Park, ale když si poslechli nové album nelíbilo se jim. K tomu proč to píšu; jedna z nejpopulárnějších iTunes (US) recenzí A Thousand Suns je od Janxroda, který dal albu jednu hvězdu a ptá se "Co se stalo s pravými Linkin Park?"; mě přiměla odpovědět na tuhle recenzi, jedna namátkou vytažená reakce co jsem našel se zaobírá předpokladem, že lidé, kteří nemají rádi ATS jednoduše milují heavy metal a nesnáší alternativní / elektronickou hudbu. Ale na jejich obranu spousta "jednohvězdičkářů" nejsou jen cynici bez mozku, kteří žvaní sračky protože se nudí.

Jsem zvědavý chlapík, takže jsem si Janxroda trochu proklepl. I když 7/10 jeho oblíbených alb zahrnuje věci od Disturbed, Shinedown, a Dethklok…tak má taky rád Daft Punk. Nevzdoruje rozmanitosti. Takže co Janxrodovi tak vadí na A Thousand Suns? Jedním z důvodů, je podle jeho stránky to, že "píšeme songy o tom jak jsme naštvaní na naše staré fanoušky a říkáme jim ať jdou do prdele." To není dospělé, jen nezdvořilé.

Víte co? Já souhlasím. To je špatné poselství. Problém je, že tohle jím není.

Vyjasníme si to: kluci i já jsme v minulosti řekli spoustu věcí, ne všechny byly pozorné a uctivé (sorry, taky jsme lidi). Ale nechť vejde ve známost, že miluje a respektujeme fanoušky celé naší éry. A stejně jako jsme stáli za Hybrid Theory, stojíme si i za prací, kterou jsme vložili do A Thousand Suns, takže myslím, že poslech alba bude stát za to, pokud mu dáte šanci (stejně jako to udělali Justin Lewis, Jeffrey Griffith, a James Montgomery). A v případě, že se Janxrod rozhodne dát albu šanci, naše dveře budou stále otevřené.

Někteří budou pořád líně tvrdit, že kapela "zpopovatěla" nebo se "zaprodala". Aspoň co já vím tak "zaprodání se" znamená kompromitování integrity kapely/hudby výměno za peníze a popularitu. Tohle rčení snad nikdy nebylo absurdnější. Tohle je pravý opak "zaprodaného" alba; nenechte si tvrdit cokoliv jiného. Pokud by peníze a popularita byly naším cílem, nejbezpečnější by bylo udělat znvou Hybrid Theory. Venku za stěnami našeho studia se hudební klima změnilo: podle Nielsen SoundScanu, z 97,751 vydaných alb vydaných v roce 2009, jen 12 z nich v loňském roce přesáhlo prodej jednoho milionu nosičů. V celém světě si všichni začali kupovat hudbu podle songů, ne podle alba. Takže teď, víc než kdy dříve je postavit se za 50ti minutový kus a žádat fanoušky, aby si ho poslechli celý-ne jen pár songů, dost velký požadavek. (Někteří lidé chtějí obarvit tuhle žádost jako "marketingovou taktiku", tím, že žádáme aby si lidé kupovali celkový produkt než jen pár skladeb. Pokud by šlo o ten případ, byli bychom ti nejhorší obchodníci vůbec. Opravdu, kolekce "singlových hitů" je mnohem lepším důvodem k nákupu než koncepční deska.) Rádiové singly prodávají album. Koncepční deska vyžaduje od posluchače skok víry. Argumentace "zaprodáním se" je tedynelogická.

Takže proč jsme se tak změnili? "Co se stalo s pravými Linkin Park?" Pořád jsme tady. Vypadáme a zníme jinak, ale úmysly skryté za hudbou zůstávají přád stejné od prvního dne: ve studiu, stále hledáme nové zvuky, které nás podněcují a inspirují.

Když slyšíme, že naše album debutovalo na prvním místě v patnácti zemích dostalo se nám obrovského pocitu vděčnosti, ale jestli jsem se za těch deset let v kapele něco naučil, tak je to to že nemůžete své štěstí zakládat na věcech, které jsou mimo vaši kontrolu. Pravda je, že patříme mezi ty co věří, že dobré, poctivé umění nakonec zvítězí. Ale měřítko skutečného úspěchu nejsou tržby, čísla ani pozice v hitparádách. Jde o propojení s oddanou fanouškovskou základnou a šance představit lidem, čerstvý nový zvuk.

Uvidíme se na turné, kde budeme hrát songy od Hybrid Theory až po A Thousand Suns. Fanoušci, každé jedotlivé éry jsou vítáni."

- Mike Shinoda


úte 28. zář 2010 16:34:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Linkin Park
já to přečet! já to přečet! :)


úte 28. zář 2010 16:53:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Linkin Park
Já taky :)


úte 28. zář 2010 19:37:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 231 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz