Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 19. bře 2024 9:55:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 357 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
 Nejhorší písnička SOAD 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: úte 05. led 2016 19:03:07
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Nejhorší písnička SOAD
kubajz píše:
Zdravím,
tenhle topic mi prostě nedal se nezapojit:) Ale nedokážu asi vybrat ani jednu... Právě ty, pro mnohé těžko stravitelné, jsou takové, právě kvůli náročnému a třeba i nechutnému textu a když znáte ty texty dobře má ve výsledku každá něco do sebe. Jen by mě zajímalo, to vás opravdu všechny dostalo k SOAD Chop suey!? Že nikdo nic nenamítal a zrovna zde, má na všechno někdo námitku:)
No na Spiders neplivat. Nezapomenu, když jsem poprvé slyšel Serjův hlas právě v tomhle, po haluzi to i nahrál na kazetu v jednom nočním pořadu v radiu a mánie mohla začít:)


Chop Suey! mě k SOAD nedostalo, ale.. eh.. později mě absolutně dostalo :D Každopádně nejdřív mě k nim dostaly všechny jejich písničky od A a B (až na Aerials) a asi to zní trochu mákle... Ovšem předpokládám, že to tady nikomu až tak nevadí :D
Začala jsem je poslouchat jako prcek - noťas jsem vůbec neměla, měla jsem jenom mobil, na kterej se ovšem daly posílat písničky jenom přes Bluetooth (fakt třída), takže jsem všechny od SOAD (i ty ostatní, ale moc jich nebylo) musela tahat z bratranců, který si to stahovali přes internet. A začala jsem si to z jejich mobilů posílat postupně, jak to měli seřazený, hezky od Áčka :D Vídávala jsem se s nima málokdy, takže jsem to chytala fakt po kousíčkách... No, BYOB (už to bylo po tom, co to pouštěli úplně odevšad), A.D.D. a Bounce byly písničky, který jsem poslouchala nejdřív a taky jsem si je nejdřív zamilovala :)


úte 19. led 2016 18:20:29
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: Nejhorší písnička SOAD
No tak ja som sa dostal k SoaD cez Cigaro, a to úplnou náhodou, takže Chop Suey! to vždy nie je. :)

_________________
ObrázekObrázekObrázek


úte 19. led 2016 19:30:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: čtv 26. úno 2015 14:50:13
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Nejhorší písnička SOAD
ScaSha píše:

Chop Suey! mě k SOAD nedostalo, ale.. eh.. později mě absolutně dostalo ....

No ty tady plačeš nad bluetooth a já s těma kazetama pak vypadám jako důchodce :D Ale pravda, že asi o něco málo mladší budeš. Když já je objevil s prvním albem, tak mělo mobil jen pár "lepších" z celé školy :D ale nezapomenu na referát v hudebce v 8. třídě samozřejmě o SOAD v době snad ještě Luneticů apod. Nezapomenu na ty výrazy všech zúčastněných když jsem jim pustil ukázku - Deer Dance myslím...všichni i rádoby metalisti jen wtf? :sok: :D
trošku off topic: posloucháte někdo rádio Beat? jediné solidní radio u nás a jediné co hrajou od SOAD je Lonely day...rád bych zahájil trošku protest a zahrnul je mailama, sám na to ale nestačím :)))


stř 24. úno 2016 17:49:22
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Nejhorší písnička SOAD
Rádio zkus RockZone, ikdyž asi nemá dosah po celý ČR, dneska už se dá online... Od SOAD hrávali mnohem víc jak Lonely Day :-)


pát 26. úno 2016 22:26:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: čtv 26. úno 2015 14:50:13
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Nejhorší písnička SOAD
Tak to bohužel nechytáme a radio poslouchám jen z donucení pracovně v autě, tak aspoň že ten Beat je už skoro všude. Když už jsem online tak si radši pustím přesně co zrovna chci :)


sob 27. úno 2016 14:42:14
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 19. led 2017 13:36:34
Příspěvky: 12
Příspěvek Re: Nejhorší písnička SOAD
Ač jsme pátrala sebevíc, žádnou nejhorší písničku jsem nenašla. Takový to přeskakování písniček nemám ve zvyku. Spíš než přeskakování, tak mám opakování písniček :lol:
A když nad tím tak přemýšlím, jediná písnička, kterou nesjíždim dokola je asi Lonely Day.
Ale nenazvala bych jí nejhorší, to NIKDY! :)


pon 23. led 2017 11:18:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: čtv 26. úno 2015 14:50:13
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Nejhorší písnička SOAD
No taky mám asi Lonely day rád, jen je to jediná co hrají v televizi, rádiu a už ji nějak nevyhledávám. Spíš mě naštve, protože i rádio Beat hraje pořád jen tu jednu. Zrovna u skupiny která toho má tolik co dát...ale to dělají se všema kvalitníma zato Michala Hrůzu pustí klidně pětkrát denně. Jestli to tak mají i v Ostravě, tak se nedivím, že ho někdo zmlátil :D


čtv 26. led 2017 10:25:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 357 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz