Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 19. bře 2024 10:50:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
 Nové album? 

Ak bude nové album, na ktoré sa bude najviac podobať?
System of a Down 7%  7%  [ 2 ]
Toxicity 11%  11%  [ 3 ]
STA 7%  7%  [ 2 ]
Mez/Hyp 46%  46%  [ 13 ]
Nové album nebude! 29%  29%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 28

 Nové album? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Nové album?
Na ukázku toho, že jsme jejich message pochopili, navrhuju jejich novou tvorbu prostě bojkotovat...
Žádný koncerty, žádný CDčka, žádnej merch...
Prostě si to po staru stáhnem, protože jinak to stejně nevydržíme neposlouchat :-D

Jinak doufám, že Serj fakt dotáhne ten svůj film. Však mi hned blesklo hlavou, jak při těch turné SOAD nosil tu kameru na čele a my se těšili, že bude do půl roku venku živák... :-D


čtv 19. črc 2018 18:23:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: Nové album?
Ja jsem to teda nikdy nemela Serjovi za zly, ze brzdil kapelu, ale je fajn, ze na to vrhnul novy svetlo. Myslim, ze velka vetsina to davala za vinu jen jemu. Taky nas konecne prestali tahat za nos svou mlcenlivosti a tours...ted vime na cem jsme a nemusime jen slepe doufat.

_________________
Obrázek


čtv 19. črc 2018 21:00:21
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Nové album?
Čau kocouři a fešandy :happy:

Já už dění kolem SOAD vůbec nesleduju a ani jsem nevěděla, že se teď děje něco okolo Scars, každopádně myslím si, že Serj bude vždycky tak trošku manipulátor a Daron zas půjde přes mrtvoly, takže těžko říct, jak je to doopravdy. Proto si myslim, že závěry kohokoliv kromě jich dvou jsou prostě irelevantní, protože beztak je celá situace ještě úplně jinak, než oba prezentují. Myslím si, že Serjovi dost ubližuje jeho image, že vypadá prostě jak fotřík a má hemoroidy ze směřování planety a politiky, takže ta nálepka "brzda" mu pak sedne daleko víc, než kliďasovi Daronovi, kterej je všude za toho vtipnýho a uvolněnýho.

_________________
we're all gonna die


pon 23. črc 2018 21:02:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz