Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 23. kvě 2024 17:40:19



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 166 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Další
 SOAD to dali dohromady! 
Autor Zpráva
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: SOAD to dali dohromady!
Jestli se to stane, tak zapomenu na všechny kecy o tom, že už mě SOAD zdaleka tolik nezajímaj :mrgreen: :D To by byla nádhera.. jen by akorát Serj musel nespíš podstoupit lobotomii :lol:
kimi píše:
Katuna píše:
To je moc krásný na to, aby se to mohlo stát.. :D

asi tak,...
já píšu a najednou se objeví, že už jsi to napsala...samozřejmě úplně to samý jsem chtěl napsat XD

..telepatie? :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pon 29. lis 2010 20:20:52
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. dub 2010 20:05:54
Příspěvky: 85
Příspěvek Re: SOAD to dali dohromady!
asi tak


pon 29. lis 2010 20:22:33
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. dub 2010 20:05:54
Příspěvky: 85
Příspěvek Re: SOAD to dali dohromady!
tak jsem si v rychlosti udělal avatar a doufám, že takhle nebudou vypadat: Shavo - bez bradky, John - v pokru, Serj - v bílim saku XD a Daron - ve stylu Scars (ale mně se takhle nejvíc líbil, někumu, ale nepříjde nejlepší, takže)


pon 29. lis 2010 20:46:00
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: SOAD to dali dohromady!
Jo, sem fakt zvědavej jakej budou mít na těch koncertech style a tak vůbec.
Shavo - asi bude zase klasicky s bradkou, podle těch posledních fotek už má zase menší copánek...
John - klasicky normálka akorát nabouchanější :-)
Daron - vždyť sme ho kdo ví jak dlouho neviděli... :-D Težko zhubnul do figury 20 letýho mladíka... Nějaká ta moudrost na něm bude znát, s plnovousem bych nepočítal. Těžko říct jak moc bude na podiu živej, ale asi tak jako býval v poslední době...
Serj - na toho sem asi nejvíc zvědavej. Po těch solo koncertech kde byl dost vysmátej teď těžko říct... A hlavně sem zvědavej na jeho pěveckej výkon.

Čili vzhledově z nich asi děs a energie jen tak nepůjdou :-D Ale už i v roce 2006 měli to turné doplněný nějakejma těma efektama, projekcí... Tak to by mohlo bejt hezký... Taky to bude dost možná to jediný, co lidi na těch velkejch festech uvidí... :-D


pon 29. lis 2010 20:53:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: SOAD to dali dohromady!
já si myslim, že by bylo smutný a těžce pozérský, kdyby se stylizovali do těch lidí, kterými byli před pěti lety. Přece jen se v životě posunuli dál, tak na co se vracet zpátky? Jen ať začnou v úplně novym stylu. Novej začátek... je trapný lpět na zažitých věcech, ta doba je mrtvá, je to historie, tak se přes to přeneste děcka :) nový začátek si žádá nový přístup. Na tohle sem zvědavej, jak jim jejich nový role budou sedět, jak je dokážou skloubit. Hlavně musí byt vidět, že jim to dělá radost, ať už bude mít Serj bílý sako a cilindr, Daron 150 kilo, Shavo bez bradky a John...no, ten se nikdy nezměnil :lol:


pon 29. lis 2010 21:47:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: SOAD to dali dohromady!
A já bych stejně ráda ty starý známý SOADy :) Jasný, vrátit už se stejně nemůžou, ale člověku, kterej je poznal už za zenitem a všechny ty jejich proměny sledoval na fotkách z dřívější doby, co ho stejně minula, to přijde jako děsně smutně krátká doba, co byli takový, jaký je měl nejradši. :) Zažít tu jejich dobu, tak si nestěžuju, ale takhle mi to prostě nedá. :) A jestli je to trapný, tak ať :lol:

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pon 29. lis 2010 21:55:53
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: SOAD to dali dohromady!
Chápu no, ale tak fakt jedině takhle odchytnout nějakou jinou kapelu... :-)
Já SOADy taky chytil nějak mezi STA a Mezmerize... Sice sem mohl s napětím očekávat, M/H, ale teď bych si to díky internetu a novinkování vychutnal mnohem víc... Takže k dokonalosti mi chybí jen ten koncert v ČR a nový album. Sem rád, že sem se dočkal aspoň tohohle comebacku :-)
Btw. momentálně návštěvnost webu je 1912. Jestli budou dneska 2000, tak nevim co... :-D


pon 29. lis 2010 22:11:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: SOAD to dali dohromady!
katuna: JE TO TRAPNÝ! :lol: ...zas tak krátká doba to nebyla :) mrzet tě to může, ale radši se s tim vyrovnej a čekej novou kapelu :)


pon 29. lis 2010 22:40:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: SOAD to dali dohromady!
Jeremy píše:
katuna: JE TO TRAPNÝ! :lol: ...zas tak krátká doba to nebyla :) mrzet tě to může, ale radši se s tim vyrovnej a čekej novou kapelu :)

Nebyla no, jenom mě to tak přijde, když mě to minulo. :)
Ale spíš to řikám jen čistě co si myslim k tématu návratu SOAD, zase né, že by mě to nějak víc mrzelo nebo tak. :D S tim sem se vyrovnala už před několika měsíci, už mě ani tolik nezajímaj. :D
Ale aspoň mi ta zkušenost se SOAD k něčemu byla, od tý doby, když vidim změnu u nějakých kapel, který se mi třeba i hodně líběj, tak prostě poslouchám jenom to, co se mi líbí a s čim souhlasim a na ostatní házim bobek, už to neřešim. :)

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pon 29. lis 2010 22:47:47
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: SOAD to dali dohromady!
a tak toje správně :) hlavně se nikdy nestydět za to co se ti líbí, ať už o tom říká kdo chce co chce :) a když najdeš aj dost dobrej argument proč to posloucháš, tak se můžeš s ostatníma aj hádat! :mrgreen:


pon 29. lis 2010 22:52:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 166 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz